Horoskopy › Numerologie › Význam čísla 8 v numerologii

Význam čísla 8 v numerologii

Číslo 8

Životní typ:

Materiální moc

Nejobvyklejší interpretace čísla osm je taková, že svému nositeli v životě přináší peníze a moc. Osmička v sobě skutečně ukrývá tendence, které pomáhají k úspěchu – například realistický pohled na problémy nebo efektivní přístup k řešení úkolů. Avšak ani ty nejlepší předpoklady nejsou ještě zárukou kladného výsledku, pokud v sobě člověk nemá dost elánu nebo mu osud není příznivě nakloněn.

Pokud si chcete změnit jméno jen proto, aby jeho esenciálním číslem byla osmička, a doufáte, že Vám takový krok pomůže odstartovat kariéru, měli byste pravděpodobně zkusit ještě jednou vše dobře přehodnotit. Dobrý název (značka) nebo jméno sice pomáhá prodeji, ale určitě Vás osmička nezachrání, pokud Váš obchodní plán plave na vodě.

Číslice 8 na první pohled svým tvarem připomíná sněhuláka nebo nekonečnou dráhu s křižovatkou uprostřed. Vytváří tedy dojem rovnováhy. Jeho podstatou je vyrovnání vnitřních a vnějších potřeb, rovněž i duchovních a materiálních požadavků. V duchovní sféře tíhnou lidé s životním číslem osm k realismu a praktickému uvažování. V materiální rovině pak své vize naplňují právě tím, že se dokáží zaměřit na efektivní zhmotnění vlastních cílů.

Existují samozřejmě i chamtivé osmičky, ale skutečnou podstatu života vidí většina lidí ovlivněných tímto číslem ve využití peněz jako prostředku, ne cíle. Dokáží být velkorysí a jsou ochotni riskovat, pokud se jedná o dobrou věc. Osmička pro ně není žádnou zárukou, ale motivací. Není výjimečné, že takový člověk i vícekrát za život získá i ztratí peníze nebo určité hmotné statky. Nevnímá to však jako prohru, ale naopak jako dílčí součást existence.

S číslem jedna má osmička společné určité znaky: sílu, odhodlání a schopnost držet otěže pevně v rukou. Avšak na rozdíl od jedničky má osmička také diplomatické schopnosti, díky kterým dokáže přívětivě jednat s lidmi. Vystupuje proto nejen z pozice převahy či autority, ale působí také jako spřízněná duše, která své názory umí podpořit i vhodnými argumenty. Proto se osmičce daří při obchodování a ve vůdčích rolích, které vyžadují charisma a autoritu.

Osmičky jsou obvykle ambiciózní a dokáží se s problémy efektivně vypořádat. Nemají problémy s disciplínou a nestranností vlastního úsudku. Avšak ani tomuto životnímu číslu se nevyhýbají negativní vlastnosti. Osmičky, které ztrácí sebekontrolu, jsou nespokojené, agresivní, chamtivé nebo nenávistné. Vyrovnaná osmička Vás ovšem příjemně překvapí čestným jednáním, nadhledem a schopností odpouštět.

Numerologický význam - klíčová slova:
zodpovědnost, disciplína, velké peníze, obchod, sex, vůdcovství, síla, vytrvalost

Pozitivní vlastnosti:
typ úspěšný a realistický, zná svoji cenu a je silný, schopný a efektivní

Negativní vlastnosti:
může být chamtivý a bezohledný

Lidé:
obchodníci, politici, dobyvatelé

Související tarotová karta:
Síla

Rozárka – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Numerologie jména - číslo 8

Podívejte se na známé osobnosti, které mají podle numerologie jména osobní číslo osm. Inspirujte se celebritami, jejichž jméno vyjadřuje obdobnou povahu a osudové vlastnosti, jako jsou Vaše.