Horoskopy › Numerologie › Význam čísla 7 v numerologii

Význam čísla 7 v numerologii

Číslo 7

Životní typ:

Hledající poznání

Sedmička není jen šťastné číslo. Lidé s tímto životním číslem jsou duchovně založení a touží po skutečném a hlubokém poznání. Sedmička věří, že nic není ve skutečnosti takové, jaké se jeví na povrchu. Toto číslo si můžete představit jako mudrce či badatele, který se snaží v ústraní odhalit reálnou povahu věcí a jevů.

Sedmička se pravděpodobně bude alespoň trochu stranit kolektivu a může mít také introvertní sklony. Ne, že by snad toto číslo bylo pouze stydlivé nebo ponořené jen samo do sebe, ale kdo chce porozumět složitým věcem, musí mít k jejich zkoumání dostatečný klid.

Životní číslo sedm je typické pro intelektuály, kteří mají poněkud nekonvenční pohled na svět. Mnoho sedmiček se rovněž zajímá o duchovní otázky a metafyziku. To však neznamená, že by tito lidé byli automaticky stoupenci nějaké víry. Mají přirozenou radost z poznávání a rozšiřování svých obzorů. Sedmičky se často celý život ptají na základní filosofické otázky (kdo jsem, kam směřuji atd.)

Člověk s číslem sedm je obvykle rezervovaný a jeho bystrá mysl je povznesena nad pomluvy a maloměšťácké chování okolí. Důležitější než hmotné statky nebo společenské postavení je pro něj smysl, pravda nebo poznání. Peníze chápe především jako prostředek a nikoli cíl své životní cesty.

Móda je něco, čím obvykle sedmičky pohrdají. Trendy v oblékání i účesech jsou totiž proměnlivé jako počasí. Pokud je něco skutečně zajímá, je to v tomto případě krása sama o sobě. Spíš než katalog s novými šaty proto budou mít v ruce knihu o zlatém řezu a souvisejících estetických principech, které vládnou umění již tisíce let.

Sedmička obvykle netíhne ke sportu nebo soutěžení. Srovnávat se s ostatními jí přijde zbytečné. Není to od přírody udatný bojovník, ale spíše obratný stratég nebo analytik. Nejčastěji se lidé s číslem sedm uplatní na akademické půdě, ve vědě, výzkumu, jako detektivové – prostě všude tam, kde lze dobře využít jejich pronikavé myšlenky a touhu přicházet záhadám na kloub.

Numerologický význam - klíčová slova:
mysl, odpočinek, analýza, meditace, rezervovanost, lhostejnost, uzavřenost, puntičkářství, osobní zdraví

Pozitivní vlastnosti:
typ inteligentní a zamyšlený, duchovně založený toužící po moudrosti a poznání

Negativní vlastnosti:
může být zbabělý a nespolečenský

Lidé:
filosofové, mniši, studenti

Související tarotová karta:
Poustevník

Glorie – Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Numerologie jména - číslo 7

Podívejte se na známé osobnosti, které mají podle numerologie jména osobní číslo sedm. Inspirujte se celebritami, jejichž jméno vyjadřuje obdobnou povahu a osudové vlastnosti, jako jsou Vaše.