Horoskopy › Numerologie › Význam čísla 2 v numerologii

Význam čísla 2 v numerologii

Číslo 2

Životní typ:

Vševědoucí klid

Dvojka je jemný, taktní a diplomatický typ člověka. Dokáže odpouštět a disponuje velkou dávkou porozumění. Pokud může, snaží se dvojka v životě vyhnout konfrontacím. Má dobrý pocit, pokud kolem panuje mírná a klidná atmosféra.

Dvojka je nejvíce podceňované číslo, alespoň, co se týče síly. Již samotný pohledu na skloněný tvar číslice 2 evokuje pokoru. Může Vám snadno připomínat klečící postavu, která má oči skloněné k zemi. Vyvolává proto zcela odlišné pocity než hrdé až pyšné číslo 1. Nenechte se však zmást, v případě ohrožení se dvojka dokáže rychle vzpřímit a pružně reagovat. Až když nebezpečí pomine, schoulí se opět do svého pokorného a klidného náklonu.

I přesto, že je dvojka skromná, dokáže v životě velmi energicky spřádat plány a ovlivňovat své okolí. Nemusí vystupovat ze stínu a přesto dokáže svými diplomatickými schopnostmi, pozorným jednáním i přirozeným půvabem dosáhnout svého. Často si ani nevšimnete v čem všem má dvojka prsty. Mezi její přednosti patří psychologický talent a trpělivost, takže dokáže ostatní pomalu ale jistě motivovat a přesvědčovat, aby se přiklonili na její stranu.

Dvojka má obvykle vrozené estetické nadání a sklony k umění. Jistě ocení krásný obraz nebo harmonickou skladbu. Rozezná také zřetelně, co je správné a co špatné. Dvojka se ukazuje i jako citlivý a loajální partner. Připravte se však na to, že její emoce jsou silné a náročné. Nebude jistě tolerovat nevěru a pokud jí chcete imponovat, bude to vyžadovat usilovnou snahu z Vaší strany.

Je dobré vědět, že dvojka je číslem, které má snad ze všech ostatních nejvíce vyvinutu intuici. Tíhne proto k esoterickým vědám nebo magii. Zároveň je taktní a dokáže jako správný politik jednat s ostatními. Dvojka umí vycítit a pojmenovat potřeby lidí okolo, a to někdy dokonce lépe než to dokáží sami tito lidé.

I když dvojka není mstivá, určitě není dobré se s ní rozhádat, ponižovat ji nebo okázale dávat najevo Vaši nadřazenost. Snadno raníte její citlivou povahu a poté dokáže být velmi kritická. Pokud se Vám podaří ji rozzuřit, raději se kliďte z cesty. Dvojka není z těch, na které platí chladné a rozumné argumenty, a pokud je zlostí bez sebe, platí to samozřejmě dvojnásob.

Numerologický význam - klíčová slova:
partnerství, spolupráce, instinkt, intuice, pasivita, působivost, povědomí o obou stranách

Pozitivní vlastnosti:
typ klidný a vyrovnaný, trpělivý a diplomatický, milující a intuitivní

Negativní vlastnosti:
může být nespokojený, líný a přecitlivělý

Lidé:
lékaři, diplomaté, pečovatelky

Související tarotová karta:
Velekněžka

Alexandra – Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Numerologie jména - číslo 2

Podívejte se na známé osobnosti, které mají podle numerologie jména osobní číslo dva. Inspirujte se celebritami, jejichž jméno vyjadřuje obdobnou povahu a osudové vlastnosti, jako jsou Vaše.