Horoskopy › Numerologie › Význam čísla 1 v numerologii

Význam čísla 1 v numerologii

Číslo 1

Životní typ:

Jednotící síla

Jednička je číslem stvoření, prvním číslem, ze kterého vycházejí všechna ostatní. Představuje činorodého člověka a mocnou sílu. Jednička přináší výsledky. V životě se jen těžko nenechává omezovat. Připravte se proto, že může být někdy arogantní nebo dokonce agresivní.

Jednička chce růst a získat naplňující životní formu. Dokáže proměňovat sny ve skutečnost. Jednička se snáze než ostatní vypořádává s nepříznivými vlivy osudu. Klacky, které jí někdo hodí pod nohy, obvykle bez problémů přeskočí.

Lidé s životním číslem jedna mají tendenci k přímočarým a jednoduchým řešením. Věří ve vlastní schopnost rozeznat dobré a zlé. Neradi ztrácejí čas se zdlouhavým filosofováním a složitými abstraktními koncepty, pokud je rozumné řešení na dosah ruky. Důležitý je přece výsledek. Jednička je pragmatik, mnohdy však bezohledný až bezcitný, který si poradí v každé situaci.

Člověk s číslem jedna je individualista, který si cení nezávislosti. Může být nemilosrdný, tvrdý i krutý. Nemá ve zvyku trpělivě naslouchat a zvažovat každé slovo. Nevyhýbá se konfrontaci. U jedničky se proto připravte na projevy tvrdohlavosti, netrpělivosti i žárlivosti. Odměnou Vám však může být vášnivý partner, který má energie na rozdávání.

Jistě také oceníte, že jednička je odvážná a nevyhýbá se nebezpečí. Určitě nebude nečinně přihlížet, pokud má za to, že se někde děje bezpráví.

Jednička rozhodně nepatří mezi pokrytce. Pokud s tímto člověkem navážete přátelství, je pravděpodobné, že přetrvá věčnost. Jistě jeho hrdost nezraníte jízlivými poznámkami nebo jednoduchými či přízemními žerty. Nad to je příliš povznesen.

Pokud máte potíže, jednička je ten pravý muž či žena, kteří Vám pomohou zbavit se jich. Je rozhodně dobré mít takového člověka na své straně. Jednička představuje totiž šlechetného a houževnatého ochránce ale i urputného a vytrvalého protivníka, který kráčí vzpřímeně a hrdě.

Numerologický význam - klíčová slova:
začátek, aktivita, agresivita, dynamičnost, průkopnictví, energie, neobvyklý, unikátní, první a nejlepší, sám, ego, vlastní Já

Pozitivní vlastnosti:
typ individualistický a nezávislý, odvážný, útočný, soběstačný, se silnou vůlí a progresivní

Negativní vlastnosti:
může být tvrdohlavý, sobecký a neukázněný

Lidé:
badatelé, manažeři, generálové

Související tarotová karta:
Císař

Debora – Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Numerologie jména - číslo 1

Podívejte se na známé osobnosti, které mají podle numerologie jména osobní číslo jedna. Inspirujte se celebritami, jejichž jméno vyjadřuje obdobnou povahu a osudové vlastnosti, jako jsou Vaše.