Horoskopy › Numerologie › Význam čísla 6 v numerologii

Význam čísla 6 v numerologii

Číslo 6

Životní typ:

Harmonická péče

Šestku lze považovat za jedno z nejharmoničtějších čísel. Mezi její hlavní vlastnosti patří milující a starostlivá povaha. Šestku je proto možné s nadsázkou nazvat jako „mateřské“ číslo. Dokáže se obětovat pro ostatní a zároveň s ochotou podá ruku všem, kteří potřebují péči a ochranu.

Šestka je tím, kdo drží rodinu pohromadě. Dává ostatním pocit jistoty a bezpečí. Ráda vede, podporuje a učí ty, ke kterým nebyl osud příznivě nakloněn. Šestka má vytříbený smysl pro spravedlnost a pokud narazí na bezpráví, neváhá věnovat dostatek úsilí tomu, aby bylo odstraněno. Zároveň ji záleží na férovém jednání jak v práci tak v soukromém životě (např. sportovní zápolení).

Někdy se však stane, že míra starostlivosti, kterou šestka považuje za samozřejmou, může některým lidem vadit. I když to šestka myslí dobře a chce pro všechny v okolí jen to nejlepší, musí si uvědomit, že ne každý o její pomoc stojí. Ne nadarmo se také říká, cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Šestka je idealista a důvěřivý člověk. Stejný přístup očekává i od ostatních, což je však zdrojem častého zklamání. Šestce se její dobrosrdečnost totiž vždy nevyplatí. V životě si musí zvyknout na to, že spousta vychytralých jedinců dokáže zneužívat její otevřenosti, pohostinnosti a vstřícnosti.

Vynalézavost a důvtip nejsou obvykle silnou stránkou šestek. Tito lidé přirozeně využívají možností, které se kolem nich nachází, spíše než aby se snažili radikálně své zázemí nebo výchozí podmínky změnit. V určitých případech mohou šestky působit i netolerantně nebo fanaticky, pokud jejich přesvědčení narazí na odlišný a stejně málo přizpůsobivý pohled na svět.

Člověk s životním číslem šest se nejspíše uplatní v povoláních jako učitel, ošetřovatel, dozorce atp. Spousta lidí uvítá, že se může na rameni šestky doslova vyplakat. Každého totiž ráda vyslechne. Cílem lidí s tímto životním číslem je hledání a vytváření harmonického a klidného prostředí.

Numerologický význam - klíčová slova:
láska, rodina, zodpovědnost k domovu a společnosti, vyrovnanost, poradenství, láska ke kráse, činnosti spojené s domovem a rodinou, zdraví rodiny, služba

Pozitivní vlastnosti:
typ milující a obětavý, zná soucit a loajalitu, se smyslem pro spravedlnost

Negativní vlastnosti:
může být podezřívavý nebo plný úzkosti

Lidé:
učitelé, kazatelé, právníci

Související tarotová karta:
Císařovna

Zjistěte více po telefonu

Béda – Numerologie, Práce s kyvadlem, Runy

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Život si s vámi krutě zahrává?
Svěřte se mi, spolu vše vyřešíme!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Numerolog Béda

SMS pište ve tvaru VYLOZ BEDA a váš text na 904 30 46

David – Numerologie, Výklad karet, Práce s kyvadlem

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

PROTLOUKÁTE SE ŽIVOTEM STÁLE BEZ ÚSPĚCHU?
Pomohu najít štěstí i vám!
Zabývám se všemi životními oblastmi! Váš David na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ DAVID a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Numerologie jména - číslo 6

Podívejte se na známé osobnosti, které mají podle numerologie jména osobní číslo šest. Inspirujte se celebritami, jejichž jméno vyjadřuje obdobnou povahu a osudové vlastnosti, jako jsou Vaše.