Horoskopy › Numerologie › Význam čísla 4 v numerologii

Význam čísla 4 v numerologii

Číslo 4

Životní typ:

Pevná zem

Čtyřka je číslem, které odráží sílu a stabilitu. Lidé s tímto životním číslem jsou obvykle spolehliví a pracovití. Na druhou stranu se však nejedná o rozené vůdce. Naopak, typický člověk 4 představuje poslušného a trpělivého zaměstnance, který je solí země. Takového, pro něhož mají pojmy jako tradice a důvěra zásadní význam.

Od čtyřky nečekejte touhu být na společenském výsluní. Vyhovuje ji nenápadný stín. Pracuje v něm nepozorovaně, avšak vytrvale a s nasazením. To, co vy považujete za zoufalou nudu, bude čtyřka patrně vnímat jako blahodárný klid.

Po fyzické stránce nelze čtyřkám rozhodně vytknout, že by na sebe nedbali. Přes jejich zdravý, silný a čistý zevnějšek však pravděpodobně budou působit poněkud nevýrazně. Čtyřka nerada vyčnívá z davu. Ovšem pokud se budete snažit narušit její teritorium, připravte se, že o sobě dá rázně vědět.

Lidé s životním číslem čtyři mají jasné a přímočaré cíle. Nejsou to vizionáři, ale rozumí důležitým úkolům a dostává se jim potřebné sebekázně. Čtyřky mívají také velmi dobrou paměť a vnímají detaily.

Pokud se podíváte na tvar číslice 4, uvědomíte si, co vše napovídá o typologii svého nositele. Ostré a rovné hrany jsou příznačné pro jednoduché a přímočaré myšlení i jednání. Tento tvar předznamenává však i možný nedostatek fantazie. Čtyřka může snadno připomínat nůž s čepelí otočenou vlevo. Symbolizuje tak manuální zručnost a schopnost použít správný nástroj k řešení problému.

Čtyřka má ráda disciplínu, řád a je loajální. V určitých případech však může touha po řádu a přehnané uctívání pravidel vyústit v panický strach z jejich nedodržení. Přecitlivělé čtyřky, nebo ty s chatrnými nervy, proto snadno propadají depresivním představám o tom, že svět zachvátí chaos.

Numerologický význam - klíčová slova:
pořádek, rozpočet, forma, organizace, domov, půda, jistota, práce, tělo, rozvážnost, houževnatost

Pozitivní vlastnosti:
typ spolehlivý a stabilní, pracovitý, svědomitý, oddaný, přesný a rozvážný

Negativní vlastnosti:
může být nudný, vulgární a žárlivý

Lidé:
účetní, mechanici, zemědělci

Související tarotová karta:
Věž

Emanuela – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Numerologie jména - číslo 4

Podívejte se na známé osobnosti, které mají podle numerologie jména osobní číslo čtyři. Inspirujte se celebritami, jejichž jméno vyjadřuje obdobnou povahu a osudové vlastnosti, jako jsou Vaše.