Horoskopy › Numerologie › Význam čísla 3 v numerologii

Význam čísla 3 v numerologii

Číslo 3

Životní typ:

Obratný talent

Číslo tři si můžete snadno představit jako nadané dítě. Jeho rodiče jsou mužná jednička a ladně vyhlížející dvojka. Obě tato čísla jsou svými vlastnostmi zcela odlišná, avšak dohromady dávají vzniknout novému tvůrčímu celku – trojce.

Trojka působí mladě, je plná elánu a tvůrčí energie. Může však potřebovat vedení a usměrnění, protože nemá dostatek životních zkušeností. Hlavní vlastnost, kterou je číslo tři nápadné, představuje kreativita. V nitru trojky třímá mocná touha vyjádřit vlastní pocity, touhy a vize. Je proto pravděpodobné, že takový člověk bude mít blízko k umění a dalším formám komunikace. Právě tam může uplatnit naplno své tvůrčí dovednosti.

Trojka je charismatická a má smysl pro humor, což ji činí v očích ostatních velmi atraktivní. Ostatní ji proto rádi odpustí, že trpí nedostatkem pozornosti, že má sklony odkládat podstatné záležitosti, že není ochotna převzít zodpovědnost. Co naplat, kouzlo osobnosti je někdy důležitější než schopnost dokončit ten či onen projekt.

Lidé s životním číslem tři jsou často optimističtí a dokáží vychutnávat život plnými doušky. Někdy jsou však sebestřední a mají rádi, když se svět točí kolem nich. Typická trojka dá přednost slunnému pobytu na pláži před chladným přítmím kláštera. Morální síla nebo duchovní hloubka myšlenek nepatří obvykle mezi přednosti, na kterých by si trojka zakládala.

Šťastlivci, kterým životní číslo 3 umožní rozvinout tvůrčí talent, jsou mnohdy zároveň v pravý čas na pravém místě (dítě štěstěny) – např. talentové zkoušky umělecké školy, taneční skupiny, recitační soutěž atd. Avšak k tomu, aby trojka měla vyrovnaný a šťastný život, musí se naučit disciplíně. Talent je totiž jen polovina úspěchu. Tou druhou musí být píle, vytrvalost a léta dřiny, která dokáží proměnit čisté nadání ve skutečně dokonalé mistrovství.

Numerologický význam - klíčová slova:
expanze, růst, tvořivost, sebe vyjadřováni, cestování na dlouhé vzdálenosti, šťastné události, společenský, pozitivně smýšlející, štědrost, mnohostranné nadání, rozptýlený

Pozitivní vlastnosti:
typ činorodý, plný nápadů, komunikativní a umělecky nadaný, veselý a inspirující

Negativní vlastnosti:
může být netrpělivý, povrchní a pokrytec

Lidé:
herci, spisovatelé, malíři

Související tarotová karta:
Mág

Lena – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Léčitelství

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Numerologie jména - číslo 3

Podívejte se na známé osobnosti, které mají podle numerologie jména osobní číslo tři. Inspirujte se celebritami, jejichž jméno vyjadřuje obdobnou povahu a osudové vlastnosti, jako jsou Vaše.